Przejdź do głównej zawartości

Kolęda 2023-2024

 

Przypominamy, że.

1. O ile na przeszkodzie nie stoją żadne poważne obowiązki, minsitranci wyznaczeni na kolędę przychodzą danego dnia na Mszę Świętą na 15:00 (pon-pt).

2. O ile ktoś nie był na Mszy, przychodzi najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem kolędy i czeka pod apteką.

3. Na małej kartce wpisujesz swoje imię i nazwisko, kartkę wrzucasz do puszki. Brak kartki oczywiście nie ma konsekwencji, ale jeśli potem przy rozliczeniu będą niejasności, to nie będzie argumentu, żeby przekonać, że się na kolędzie było.

4. Jeśli z jakiegokolwiek powodu ktoś nie może być na kolędzie samemu szuka zastępstwa/zamiany. Fakt zamiany zgłasza Dominikowi.

5. Jeśli ktoś będzie musiał iść sam na kolędę, dostaje 2 dniówki.

6. Jeśli ministrant nie przyjdzie na kolędę i nie uprzedzi o nieobecności nie tylko, że za dany dzień nie dostaje wypłaty, ale traci jedną dniówkę, którą przekazuje się do wspólnego funduszu ministranckiego. Oczywiście, jeśli nieobecność zostanie zgłoszona, nie traci się dniówki.

7. Słodycze, owoce, napoje, przekąski można zachować dla siebie. Drobny pieniążek ofiarowany dodatkowo (oprócz ofiary do puszki) można zatrzymać. Jeśli nie została złożona ofiara do puszki, to przekazane pieniądze "do ręki" wkładamy do puszki. Jeśli są wątpliwości, proszę zapytać księdza co zrobić

8. Puszkę na koniec oddajemy księdzu. Po zakończeniu kolęd policzymy kasę i wydzielimy dniówki.

Rozpiskę można odczytać/pobrać klikając w ten link: rozpiska